Namaszczenie chorych

Choruje ktoś wśród was?

Niech sprowadzi kapłanów Kościoła, by się modlili nad nim i namaścili go olejem w imię Pana.                                                A modlitwa pełna wiary będzie dla chorego ratunkiem i Pan go podźwignie,                                                 a jeśliby popełnił grzechy, będą mu odpuszczone. (Jk 5,14-15)

Wyrzucali też wiele złych duchów oraz wielu chorych namaszczali olejem i uzdrawiali.  (Mk 6,13)

Kapłani odwiedzają chorych parafian z posługą sakramentalną w pierwszy piatek  miesiąca  lub  inny  wyznaczony  termin ( ogłoszenia parafialne).

W nagłych sytuacjach prosimy o kontakt o każdej porze.