Duszpasterze

Ks. Kanonik Stanisław Bach - Proboszcz - od 1986-10-28

Wyświęcony 1978-05-14

Funkcja  Okres
Dziekan dek. Luzino od 2017-12-11
kapituła kolegiacka wejherowska - kanonik gremialny diec. gdańska od 2003-03-25
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25

 


Ks. mgr Piotr Listewnik - wikariusz - od 2019-07-01

Wyświęcony 2001-06-16

Funkcja  Okres
mgr teologii diec. gdańska od 2001-06-16
inkardynowany diec. gdańska od 2000-06-16
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01

 

 

 


Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
118 0.1009418964386