ŻYCZENIA na Boże Narodzenie

24 grudnia 2021

,,Niech  to  światło  ogromne

stanie  sie  naszym  domem

niech  w promieniach  tej gwiady

ręce  ogrzeje  każdy"

Tajemnica nocy betlejemskiej trwa bez przerwy. Wypełnia ona dzieje świata i zatrzymuje się na progu każdego ludzkiego serca. Pochyleni raz jeszcze nad betlejemską tajemnicą możemy tylko myśleć z bólem, jak wiele stracili owi mieszkańcy miasta  Dawidowego przez to, że nie otwarli drzwi. Jak wiele traci człowiek każdy, który nie dopuści Chrystusowi narodzić się pod dachem swego serca”. św. JP II.

To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu wieków, pod dachem polskiego domu w tkliwej kolędzie , Bóg rodzi się w człowieku.  Niech niezwykła  moc  wigilijnego  wieczoru,  przyniesie Wam spokój i radość, uśmiech i dobroć, życzliwe słowo. A każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje w sercach ludzi

Gdzie  narodził  się  Jezus  Chrystus.

Wszystkim Drogim Parafianom  oraz  Gościom spędzającym  Święta w  naszej  wspólnocie parafialnej, życzymy Błogosławieństwa od Bożej Dzieciny, a przed wszystkim: zdrowia, szczęścia, spokoju ducha i radości oraz wszelkich pomyślności w nadchodzącym Nowym 2022 Roku.

Niech nowo narodzone Dziecię znajdzie godne mieszkanie w Naszych sercach. Bogu  Miłosiernemu polecamy tych,  których  zabrakło przy wigilijnym stole.

z  serca błogosławią

ks. Kanonik Dziekan Stanisław Bach