Rektor Gdańskiego Seminarium Duchownego, zwraca się do mężczyzn,
którzy rozpoznają w sobie powołanie do kapłaństwa,
by nie zwlekali z decyzją i zgłosili się do naszej archidiecezjalnej uczelni.
Wraz z nowym rokiem akademickim będą mogli wejść na drogę formacji ku kapłaństwu.
Szczegółowe informacje nt. warunków przyjęcia podane są na stronie internetowej.
www.gsd.gda.pl
Prosimy też o modlitwę w intencji powołań.